<
УЦ Контакт

Лидер IT образования

Как приятно знать, что ты что-то узнал (Мольер)

 
03056, Киев, пер. Ковальский 13, 1-й этаж, офис №2
 
Программы курсов

Акция! Студентам - Скидка 15%! Слушателям IT Academy бесплатное посещение English Club

Статья>>Уроки JavaScript

В учбовому центрі «Контакт» проводяться уроки JavaScript. JavaScript - універсальна скриптова мова, дуже гнучка і потужна. JavaScript знаходить широке застосування як мова опису сценаріїв для web браузера, дозволяє надавати інтерактивність HTML-документами. У даному курсі будуть розглянуті основні можливості мови, традиційні області його застосування та розглянуто способи його інтегрування при програмуванні web-додатків. Уроки JavaScript розбиті на дві частини.

У першій частині курсу слухачами буде детально вивчена структура і синтаксис мови, його об'єктна модель. У другій частині докладно розглядається DOM модель HTML документа, робиться докладний введення в CSS, вивчається техніка управління DOM і CSS c допомогою JavaScript. Вивчаються моделі обробки подій, способи кросбраузерну управління подіями. Детально вивчаються питання створення форм, управління використовуючи JavaScript.
Курси розділені на лекційні та практичні заняття. Це дасть змогу швидко засвоювати новий матеріал, опрацьовуючи його в реальних умовах.

Пройшовши наші уроки JavaScript слухачі будуть добре розбиратися в можливостях мови, навчаться створювати сценарії середньої і високої складності для більшості актуальних при розробці web-додатків завдань, пов'язаних із створенням інтерактивного інтерфейсу користувача, включаючи технологію Ajax. Наш центр має багаторічний викладацький досвід, під нашим керівництвом кожний рік випускаються кваліфіковані IT-спеціалісти.
 


Полезные статьи