<
УЦ Контакт

Лидер IT образования

Как приятно знать, что ты что-то узнал (Мольер)

 
03056, Киев, пер. Ковальский 13, 1-й этаж, офис №2
 
Программы курсов

Акция! Студентам - Скидка 15%! Слушателям IT Academy бесплатное посещение English Club

Статья>>Створення сайтів

Ми надаємо курси з PHP. Це прекрасна можливість, адже створення сайтів займає величезну частину IT ринку. З кожним роком кількість робочих місць даної віхи програмування зростає з величезною швидкістю. Майбутнє за веб-сайтами і веб-додатками, з часом десктопні програми будуть витіснені зовсім. PHP стане прекрасним інструментом у веб-розробці для вас.
            Веб-розробка передбачає створення сайтів або ж веб-додатків. Мова PHP є відмінним і дуже потужним інструментом, на якому написано близько третини всіх сайтів. Ми навчимо вас як основам, так і більш поглибленої практиці на даному мовою. Наші курси по PHP ведуть фахівці у даній галузі і досвідчені викладачі. Таким чином, поєднання добре виданого теоретичного матеріалу з цікавими практичними завданнями зроблять з вас фахівця.
            Курси надають крім лекцій з PHP також лекції з супутнім мовам і технологіям. Таким чином, будуть задіяні MySQL, JavaScript і Ajax. Курси включають в себе і SQL-запити, ми навчимо вас як правильно їх складати і оптимізувати. HTML і CSS - стандартний набір для PHP програміста, ми викладемо вам головну інформацію і правила використання, а також навчимо писати нескладні сайти. Курси допоможуть не тільки підтягти знання з PHP, а й вивчити його з нуля. Пару слів про практику, ви зможете брати участь у розробці справжнісінького сайту, навчитеся працювати в команді і отримаєте безцінний досвід. Створення сайтів – це не складно і курси можуть зробити вас фахівцем, але потрібно пам'ятати, що все залежить від вас і вашого бажання!

 


Полезные статьи