<
УЦ Контакт

Лидер IT образования

Как приятно знать, что ты что-то узнал (Мольер)

 
03056, Киев, пер. Ковальский 13, 1-й этаж, офис №2
 
Программы курсов

Акция! Студентам - Скидка 15%! Слушателям IT Academy бесплатное посещение English Club

Статья>>SQL курс

Мова структурованих запитів SQL є однією з найстаріших з існуючих комп'ютерних мов, але все ще розвивається та є перспективною.

Сьогодні SQL використовується програмістами для створення, модифікації та управління структурованими даними в реляційних базах даних, а тестувальниками програмного забезпечення - для написання автоматизованих модульних тестів, перевіряючих правильність роботи тих викликів програм, які працюють з базами даних.

Даний SQL курс створений як для початківців, що вивчають універсальну мову структурованих запитів SQL, так і для професіоналів, які хочуть систематизувати і розширити свої знання. Цей курс буде корисний і програмістам, і тестувальникам ПО, і адміністраторам баз даних.

Особливо необхідне знання мови SQL для тестувальників. Для фахівців з тестування програмного забезпечення важливо мати уявлення, як ПО влаштовано зсередини, як працюють механізми, як взаємодіють і як зв’язані між собою різні системи. У сучасних тенденціях розвитку IT-технологій клієнт-серверні додатки застосовуються повсюдно, починаючи від простих веб-порталів і закінчуючи величезними білінговой системами типу 724. У всіх подібних системах для зберігання даних і забезпечення доступу до них використовуються бази даних.

SQL курс допоможе тестувальнику зрозуміти на більш глибокому рівні, як працює система зсередини, і в результаті надати більш структурний і детальний баг-репорт, що в свою чергу забезпечить прискореня процесу локалізації та усунення дефекту системи.

 


Полезные статьи