<
УЦ Контакт

Лидер IT образования

Как приятно знать, что ты что-то узнал (Мольер)

 
03056, Киев, пер. Ковальский 13, 1-й этаж, офис №2
 
Программы курсов

Акция! Студентам - Скидка 15%! Слушателям IT Academy бесплатное посещение English Club

Статья>>Як зменшити або збільшити шрифт

Якщо Ви хочете навчитись навичкам роботи з Windows, здобути знання з використання інтернету, тоді записуйтесь на навчання на компьютерних курсах для початківців.

ОС «Windows» дає вам можливість змінювати дозвіл монітора безпосередньо з робочого столу. У разі якщо вам бачиться, що об'єкти в «Windows» дуже великі, то ви в силах примножити дозвіл екрану, для того щоб всі об'єкти стали менше. Потрібно відзначити, що ви зумієте встановити лише ті дозволи екрану, що підтримує ваш дисплей. Практичне керівництво: 1. Натисніть клавішу меню «Пуск» і оберіть «Панель управління». 2. Оберіть групу «Оформлення і теми», а потім натисніть «Екран». 3. Викличте вкладку «Параметри». 4. Перетягніть повзунок під групою «Дозвіл екрану» в праву сторону. Високими числяться дозволу «1024 х 768», «1280 х 1024», «1680 х 1050» та «1920 х 1024». 5. Натисніть застосувати, а потім натисніть «Ок». Ваш дисплей на секунду буде чорним. Після зміни дозволу екрану, у вас в розпорядженні виявиться 15 секунд, для того щоб підтвердити введення змін. Натисніть «Так» для підтвердження конфігурацій, або клікніть «Ні», для того щоб повернутися до попередніх опціях.

ОС «Windows» дает вам возможность изменять разрешение монитора непосредственно с рабочего стола. В случае если вам видится, что объекты в «Windows» очень большие, то вы в силах приумножить разрешение экрана, для того чтобы все объекты стали меньше. Нужно отметить, что вы сумеете установить только те разрешения экрана, поддерживаемые дисплей. Практическое руководство: 1. Нажмите меню «Пуск» и выберите «Панель управления». 2. Выберите группу «Оформление и темы», нажмите «Экран». 3. Вызовите вкладку «Параметры». 4. Перетащите ползунок под группой «Разрешение экрана» в правую сторону. Высокими числятся разрешения «1024 х 768», «1280 х 1024», «1680 х 1050» и «1920 х 1024». 5. Нажмите применить и нажмите «Ок». Ваш дисплей на секунду будет черным. После изменения разрешения экрана, у вас в распоряжении окажется 15 секунд, для того чтобы подтверждения изменений. Нажмите «Да» для подтверждения конфигураций, или кликните «Нет», для того чтобы вернуться к предыдущим опциях.


Полезные статьи