<
УЦ Контакт

Лидер IT образования

Как приятно знать, что ты что-то узнал (Мольер)

 
03056, Киев, пер. Ковальский 13, 1-й этаж, офис №2
 
Программы курсов

Акция! Студентам - Скидка 15%! Слушателям IT Academy бесплатное посещение English Club

Статья>>Школа бухгалтера

В нашому навчальному центрі «Контакт» школа бухгалтера веде набір студентів. Курс «1С: БУХГАЛТЕРІЯ» призначений для бажаючих автоматизувати часто повторювані операції по складанню первинних бухгалтерських документів, проводок, балансу та інших завдань. Програма навчання бухгалтерського обліку на комп'ютері включає наступні теми: введення вихідних даних; можливості програми; установка і запуск; довідники; константи; план рахунків; реєстрація господарських операцій; принципи обліку господарських операцій; способи реєстрації операцій; ручне введення операції; введення документів; типові операції; складні і коректні проводки; журнали документів; аналіз господарської діяльності; принцип підбиття підсумків в системі 1С: Бухгалтерія; розрахунок підсумків; період побудови звітів; деталізація і настройка звітів.

Після закінчення бухгалтерських курсів на комп'ютері слухач зможе: виконувати функції головного бухгалтера на комп'ютері; автоматизувати виконання щоденних завдань, пов'язану з банком і касою; створювати річні, квартальні звіти; вести облік матеріальних засобів; налаштовувати програму під спеціальні і індивідуальні особливості роботи підприємства; складати, оформляти і роздруковувати будь-яку бухгалтерську документацію.

Наша школа бухгалтера, по завершенні студентами курсу, видає посвідчення встановленого зразку. Випускники можуть працевлаштуватися за заявками від роботодавців у підприємства різноманітного типу на посади головного бухгалтера, бухгалтера, а також помічника бухгалтера.


Полезные статьи