<
УЦ Контакт

Лидер IT образования

Как приятно знать, что ты что-то узнал (Мольер)

 
03056, Киев, пер. Ковальский 13, 1-й этаж, офис №2
 
Программы курсов

Акция! Студентам - Скидка 15%! Слушателям IT Academy бесплатное посещение English Club

Статья>>Особенности операционной ситемы linux

Курсы тестирования программного продукта – это курсы, которые дают гарантированную работу с достойной оплатой труда.

В даний час, навіть в нашій країні, почала чітко просліджуватися тенденція переходу, звичайно доки лише великих компаній, на ліцензійне програмне забезпечення, або вірніше сказати не піратське. Але з тієї причини, що це саме забезпечення коштує досить дорого, для прикладу, у декілька разів більш ніж саме «залізо», на яке воно встановлене, багато хто вважає за краще користуватися дистрибутивами з відкритим вихідним кодом.
Природно, що все починається з операційної системи, і якщо вже і переходити на безкоштовне ПО, то спочатку потрібно поміняти операционку. Найяскравішим представником в цій області, природно є всім відомий Linux.
Linux – це досить своєрідна операційна систем, призначена в основному не для виконання стандартних функцій, а для адміністрування локальних і глобальних мереж, сервером, і інших об'єктів, основне завдання яких управління великими базами даних, і іншими системами. Саме по цьому курси Linux, часто ще називають курси системного адміністрування.
Серед основних переваг, по яких користувачі вибирають курси Linux, ну я вже не згадую про те, що ця система безкоштовно поширюється по світу. Є стійкість її роботи, зручність організації управління великими масивами даних і іншими користувачами мережі, відкритий вихідний код, а також те, що більшість програмного забезпечення, яке поставляється під Linux, як і сама система, теж безкоштовно.
Що стосується мінімізації матеріальних витрат при використанні Linux і її ПО, тут все зрозуміло, а ось за останніми пунктами, можна поговорити детальніше.
Сама структурна схема Linux, з якою, пройдя курси, ви обов'язково дуже близько познайомитеся, набагато досконаліше, ніж у найвідомішого конкурента Windows. Вона на багато стійкіший до різного роду неполадкам і збоям, довести його до стану коли вінвзагалі не завантажуватиметься, ні в якому режимі, як це часто буває з Windows, дуже складно, навіть якщо навмисно захотіти це зробити. Його ядро займає всього декілька мегабайт, і саме в нім міститися всі ключові функції цієї операційної системи, по цьому не завдавши шкоди йому особисто, ви майже у будь-якому випадку зможете реанімувати систему з мінімальними втратами.
Курси Linux ознайомлять вас, в тому, що Linux спочатку був створений як система яка повинна управляти сервером, і чим слухачі записалися на курси, теж неодноразово почують. По цьому абсолютно природно, що функції адміністрування в нім розвинені на багато більш ніж у конкурентів, він має велику кількість вбудованих утиліт і систем, які допомагають адміністраторові управляти під владною йому системою, що дуже істотно спрощує другому життя.
Ну а то, що вихідний код цієї системи відкритий для редагування, дозволяє просунутим користувачам на будовувати його таким чином, як їм це хочеться, відточувати систему до досконалості, а потім якщо потрібно, пропонувати свої напрацювання іншим користувачам. Всі вище згадані переваги – це лише вершина айсберга. А якщо ще пригадати про те, що Linux не боїться вірусів, і через емулятори може працювати з будь-якими Windows додатками, то можна констатувати факт - записавшись на курси Linux ви явно не помилитеся.
І ті невеликі незручності які доставляє незручність прописування в Linux встановлених програм, які, до статі, вже фактично видалені в нових версіях, хай вас не бентежать, це навіть допоможе вам краще взнати систему, а відповідно і отримати від роботи з нею максимальний результат. І складність пошуку ПО під цю систему, теж не біда, все найнеобхідніше під її написано, а ось більш ексклюзивні речі доведеться пошукати. Та і для всіх таких речей зазвичай мають паралельно встановлену вінду.