<
УЦ Контакт

Лидер IT образования

Как приятно знать, что ты что-то узнал (Мольер)

 
03056, Киев, пер. Ковальский 13, 1-й этаж, офис №2
 
Программы курсов

Акция! Студентам - Скидка 15%! Слушателям IT Academy бесплатное посещение English Club

Статья>>Уроки jQuery

Що таке jQuery? Говорячи коротко, це інструмент який дозволяє Вам маніпулювати різноманітними обєктами на сторінці і виконувати з ними будь-які дії. І наш учбовий центр надає всім бажаючим уроки jQuery. На сьогоднішній день ні один веб-проект не обходиться без застосування JavaScript і бібліотеки JQuery, яка завдяки своїм потужним можливостям і простотою у використанні придбала велику популярність. За допомогою JQuery Ви з легкістю зможете здійснювати різні візуальні ефекти: Слайдер з рухомими картинками, анімована галерея, спливаюче анімоване меню і багато іншого. Все це дозволяє зробити веб-сторінку «живою» і багатофункціональною. Тому наступна сходинка після HTML, CSS буде вивчення мови програмування JavaScript, а так само підключення бібліотеки JQuery. Наші уроки «JavaScript і JQuery» призначені для тих, хто хоче бачити результат вже сьогодні, а не вивчати місяцями теорію. Навчання проходить виключно на реальних прикладах, які ви зможете вже завтра додати на ваш сайт.

Для закріплення пройденого матеріалу на кожному уроці слухачі виконують практичні завдання. Задаються домашні завдання. Методичний матеріал видається в електронному вигляді.

Вас будуть навчати кваліфіковані спеціалісти, та професійні викладачі. Практикою займаються чинні робітники в даній галузі, а  лекційний матеріал(теорію) надають досвідченні учителі. Такий підхід оптимізує запамятовування і розуміння нового матеріалу, з подальшим застосуванням його у наближених до реальності задач.

 


Полезные статьи