<
УЦ Контакт

Лидер IT образования

Как приятно знать, что ты что-то узнал (Мольер)

 
03056, Киев, пер. Ковальский 13, 1-й этаж, офис №2
 
Программы курсов

Акция! Студентам - Скидка 15%! Слушателям IT Academy бесплатное посещение English Club

Статья>>Курс Java

Курс Java організований як форма активного навчання, кінцевою метою якого є глибоке розуміння усіх принципів об'єктно-орієнтованого програмування на платформі Java, вивчення основних пакетів Java і вміння писати складні програми.
Основний акцент курсу зроблений на об'єктно-орієнтованому підході до розробки додатку, це забезпечує як теоретичне, так і практичне розуміння такого потужного методу. Для збільшення обсягу пройденого матеріалу і оптимізації корисної видачі інформації, частина теорії (типи, операції, керуючі конструкції, модифікатори доступу, ...) буде Вашою домашньою роботою (за наданими матеріалами) з подальшим закріпленням за допомоги питань у тестах, що зазвичай задаються на співбесіді.
Практичною частиною домашньої роботи буде послідовна розробка java додатку: по варіантам. Курс Java буде побудований на активній взаємодії з учнями у формі розбору домашнього завдання: вибору оптимального алгоритму та інструментарія; реалізації, патернів проектування, дизайну додатку.
Розробка додатка буде заснована на базових темах курсу: об'єктна модель, колекції, система введення-виведення, робота з файлами, робота з xml, SQL, персистентність в базу даних.
Від швидкості проходження матеріалів курсу групою залежатиме обсяг функціональності отриманого в кінці курсу програми.
Як результат, закінчивши курс Java розробки, ви отримаєте всі необхідні знання для проходження співбесіди на місці майбутнього працевлаштування. Це дасть вам змогу почати успішну кар’єру як IT-спеціаліста.


Полезные статьи