<
УЦ Контакт

Лидер IT образования

Как приятно знать, что ты что-то узнал (Мольер)

 
03056, Киев, пер. Ковальский 13, 1-й этаж, офис №2
 
Программы курсов

Акция! Студентам - Скидка 15%! Слушателям IT Academy бесплатное посещение English Club

Статья>>Курс по Java

Наш навчальний центр представляє вам курс по Java. Ми готуємо не тільки неофітів в даній мові, а й людей які не мали з IT нічого спільного. У нас вдосконалена роками і перевірена на практиці система подачі матеріалу, як теоретичного - лекції, так і практичного - лабораторні роботи. Разом, це дасть вам незамінний досвід роботи з цією мовою.

Java - одна з найпотужніших і найбільш використовуваних мов розробки ПО, в той же час є і не дуже складною у вивченні. Але до всього потрібен правильний і перевірений на досвіді підхід, наш курс по Java забезпечить хороший старт для початківців IT-фахівців і дасть прекрасну основу, на яку будуть кріпиться нові знання.

Одним з найважливіших аспектів викладу матеріалу є самі викладачі. Часто чинним програмістам важко донести ту чи іншу інформацію, хоча самі вони її чудово розуміють, тому на наших курсах теорію викладають саме досвідчені викладачі. Робота вчителя - вчити, і наш курс по Java надає, для початківців в такій сфері, кращих вчителів. Професіонали програмування запрошуються вже на курсах поскладніше, де потрібні глибокі знання не тільки мови, а й загальної концепції роботи ПК і бібліотек.

Є дуже багато програм навчання, але далеко не всі роблять свою роботу належним чином. Ми ж викладаємо на совість вже не перший рік, і ви можете в цьому переконається, адже наші випускники брехати не будуть. Наш курс дозволить вам досягти висот в даній області за досить короткі терміни!

 


Полезные статьи