<
УЦ Контакт

Лидер IT образования

Как приятно знать, что ты что-то узнал (Мольер)

 
03056, Киев, пер. Ковальский 13, 1-й этаж, офис №2
 
Программы курсов

Акция! Студентам - Скидка 15%! Слушателям IT Academy бесплатное посещение English Club

Статья>>Курси англійської мови

                Не має ніякого сенсу розповідати про користь англійської мови в наш час. Її знання відкриє вам двері як для виїзду за кордон, так і допоможе знайти роботу. Двадцять перше століття - століття комунікації та англійська є засобом цієї комунікації. Наші курси англійської мови забезпечать відмінний рівень знання і допоможуть вам досягти ваших цілей.
               За плечима у нас є величезний досвід у викладанні різного виду матеріалу. Курси англійської мови - одні з перших курсів, які ми проводили. У нас є курси як загальної англійської, так і англійської для IT-фахівців. Ми вчимо не тільки читати і писати, а й поставимо вашу мову на належний рівень. У нас великий штаб досвідчених викладачів, які працюють з різними групами, ви зможете вибрати для себе самі найбільш підходящого вам викладача.
               Ми набираємо групи різного рівня знань мови, будь ви рівня Elementary, Beginner або Upper Intermediate. До кожної групи викладачі мають унікальний підхід, який забезпечує максимальну швидкість вивчення.
               Студенти в групах постійно вправляються у розмовній англійській як між собою, так і з викладачам, переглядають різні матеріали на мовах оригіналу. Такий підхід забезпечує посилене запам'ятовування звучання слів на підсвідомому рівні. Це і є кінцевою метою курсів - навчити вас говорити не замислюючись.
                Підручники англійської мови на  курси купуються у нас. В свою чергу ми замовляємо їх у Великобританії, це одні з найкращих підручників для вивчення англійської. Все, що вам потрібно - це прийти, рештою займемось ми.
               

 


Полезные статьи