<
УЦ Контакт

Лидер IT образования

Как приятно знать, что ты что-то узнал (Мольер)

 
03056, Киев, пер. Ковальский 13, 1-й этаж, офис №2
 
Программы курсов

Акция! Студентам - Скидка 15%! Слушателям IT Academy бесплатное посещение English Club

Статья>>Курс 1С:Бухгалтерія

На сьогодні бухгалтерія являється однією з найбільш важливих професій, але щоб стати професіоналом у ній, потрібно витратити багато часу та сил.

Повний бухгалтерський курс 1С створений для людей, що бажають навчитись з нуля бухгалтерському і податковому обліку з використанням ПО : Бухгалтерія. Учні курсу в процесі виконання нестандартних задачі навчаються не лише складати бухгалтерські системи, а й заповнювати статистичну, податкову та спеціальну звітність. Курс 1С структурований таким чином, що теоретичні курси викладача пояснюють потрібні практичні дії бухгалтера. Можна попередньо ознайомитися докладним планом занять.

Слухачі бухгалтерського курсу 1С за час вивчення матеріалу отримують знання:

  - з основних понять обліків, як податкового, так і бухгалтерського;

  - роботи на практиці з програмою : Бухгалтерія.

Ви не бухгалтер? Для програмістів ми розробили спеціальний курс: програмування в 1С: Підприємство.

Наші бухгалтерські курси, зокрема, як і повний курс 1С побудовані особливим чином, що лекційні і практичні уроки взаємопов'язані між собою і дозволяють закріпити теоретичні знання на практичних заняттях.

Основним в навчанні бухгалтера є змога студентів самим вирішувати реальні задачі в організації. Наші випускники зможуть не тільки користуватись програмою 1С, але й здобудуть навички тонкого її адміністрування.

Наш центр має великий досвід у викладацькій сфері, наші викладачі кращі з кращих, практичні ж заняття ведуться діючими працівниками.


Полезные статьи