<
УЦ Контакт

Лидер IT образования

Как приятно знать, что ты что-то узнал (Мольер)

 
03056, Киев, пер. Ковальский 13, 1-й этаж, офис №2
 
Программы курсов

Акция! Студентам - Скидка 15%! Слушателям IT Academy бесплатное посещение English Club

Статья>>Комп‘ютерні курси

                У століття інформаційних технологій неможливо йти в ногу з часом без комп'ютерів. Здавалося б, така повсякденна річ для сучасної молоді може бути не зовсім простою і зрозумілою для їхніх батьків. Адже у вас, можливо, немає часу щоб клацати мишкою день і ніч, пізнаючи методом проб і помилок даний апарат. Та й чи є потреба в цьому? Комп'ютерні курси допоможуть вам швидко освоїться в роботі з ПК (персональним комп'ютером).
                Ми викладаємо вже багато років, і з легкістю допоможемо вам вивчити як ази в комп'ютерних технологіях, так і зробимо з вас впевненого користувача ПК. Наші комп'ютерні курси призначені для новачків і на початку ми викладемо вам комп'ютерну теорію, для загального розуміння концепції ПК. Далі навчимо вас користуватися додатками Microsoft Office, такими як: Word, Excel, PowerPoint і рештою з даного пакету програм. Вони допоможуть вам у роботі з різного роду файлами. Також відвідуючи комп'ютерні уроки ви зможете дізнатися про базові функції і налаштуваннях ОС (операційної системи).
                Трохи часу приділяється для роботи з медіа файлами (музика, відео). Ми навчимо вас як встановити плеєр, скачати до нього кодеки, власне навчимо вас всьому, що потрібно для перегляду фільму або прослуховування музики.
                Але основними є ті комп'ютерні курси, на яких вивчається робота з інтернетом і додатками, потрібними для роботи з ним. Так ми вивчаємо браузер і принцип його роботи, вчимо використовувати торрент-програми, працювати з поштою, завантажувати матеріали з сайтів, вміти поводитися з цими ж сайтами.

 


Полезные статьи