<
УЦ Контакт

Лидер IT образования

Как приятно знать, что ты что-то узнал (Мольер)

 
03056, Киев, пер. Ковальский 13, 1-й этаж, офис №2
 
Программы курсов

Акция! Студентам - Скидка 15%! Слушателям IT Academy бесплатное посещение English Club

Статья>>Бухгалтерські курси

Бухгалтерія - в наші дні, одна з найбільш потрібних в Україні професій. Бухгалтерські курси надають вам необхідні навички і знання для роботи на всіх ділянках бухгалтерського обліку, використовуваного в малому підприємстві.
            Ми маємо багаторічний досвід підготовки фахівців у даній галузі. Ми навчимо вас не тільки основ бухобліку, але й дамо вам змогу вирішувати практичні бухгалтерські завдання для різного роду підприємств. Закінчивши нашу навчальну програму ви зможете працювати на підприємстві і самостійно створювати, а також вести бухгалтерський облік.
            Не можна забувати, що для роботи будь-якого фахівця важливі його інструменти. Таким чином, наші бухгалтерські курси поєднуються з навчанням основ роботи з платформою 1С.
            Лектори в нашому центрі мають величезний викладацький досвід, більшість з них паралельно викладають у найсильніших ВНЗ України, деякі працюють головними бухгалтерами на підприємствах. Вчителі, що проводять практичні заняття, мають прекрасний професійний досвід у різних компаніях, це експерти 1С високого рівня. Таке поєднання практики і теорії дасть вам як дуже сильну базу на початку, так і відмінні знання в більш глибокій роботі з бухгалтерським обліком і платформою 1С.
            Закінчивши бухгалтерські курси в нашому центрі, ви гарантовано зможете вирішувати завдання широкого спектру в даній області. Знання 1С тільки підвищить вашу цінність як співробітника, адже знаючи і вміючи працювати з нею, можна створювати тонке налаштування платформи під потреби відділу, а то і всього підприємства.

 


Полезные статьи