<
УЦ Контакт

Лидер IT образования

Как приятно знать, что ты что-то узнал (Мольер)

 
03056, Киев, пер. Ковальский 13, 1-й этаж, офис №2
 
Программы курсов

Акция! Студентам - Скидка 15%! Слушателям IT Academy бесплатное посещение English Club

Статья>>Бухгалтерія і 1С

Бухгалтерія - в даний період часу, одна з найбільш затребуваних і потрібних в нашій країні професій. Але для вирішення завдань бухгалтерського обліку існує велика кількість інструментів. Так найбільш популярний в країнах СНД. Програміст вміє не тільки користуватися платформою, а й розуміє як тонко налаштувати її під потреби відділу.
                Наш навчальний центр займається підготовкою IT-фахівців різних спрямувань. Ми видаємо як теоретичний матеріал, так і підкріплюємо його практичними заняттями. У нас є перевірена досвідом методика і програма, оптимальної для запам'ятовування і розуміння, подачі інформації. Адже програміст повинен вміти вирішувати реальні завдання.
              Лектори мають величезний викладацький досвід, багато паралельно викладають в кращих ВНЗ країни. Вчителі, що відповідають за практику, мають блискучий досвід роботи в різних компаніях, це фахівці найвищого рівня. Такий синтез практики і теорії дасть вам як дуже сильну базу на початку, так і відмінні знання в більш глибокій роботі з платформою.
              Програміст повинен вміти вирішувати завдання широкого спектра, налаштувати платформу, знати все про конфігурації, розуміти принцип роботи програми, створювати різні облікові системи. Навчатись доведеться багато, знання бухгалтерії теж не будуть зайвими. це не просто мова програмування, так що самому розібратися буде складно навіть досвідченим програмістам. Наші курси допоможуть вам в цьому найбільш оптимальним чином.

 


Полезные статьи