<
УЦ Контакт

Лидер IT образования

Как приятно знать, что ты что-то узнал (Мольер)

 
03056, Киев, пер. Ковальский 13, 1-й этаж, офис №2
 
Программы курсов

Акция! Студентам - Скидка 15%! Слушателям IT Academy бесплатное посещение English Club

Статья>>Компьютерное обучение интернет-технологий

Современное компьютерное обучение интернет-технологий в Киеве

"Почни спочатку …"

НЦ "КОНТАКТ" – в ногу з часом

...Щоб спробувати наздогнати час, необхідні нові знання в комп’ютерній освіті, тобто вивчення нових програм. З’являються нові професії, пов’язані з новими технологіями, наприклад, з інтернетом (web-дизайнер, web-майстер, адміністратор комп’ютерних мереж та ін.)

Навчальний центр "КОНТАКТ" заснований у 1997 році фірмою "Інтехфорвард", яка є однією з провідних в сфері комп’ютерних технологій.Напрямки діяльності фірми "Інтехфорвард": освіта, рекламні послуги в мережі Інтернет, поширення, налагодження та супровід програмних продуктів (1С: Бухгалтерия), створення комп’ютерних мереж та ін.

НЦ "КОНТАКТ" в 2004 році відзначає 7 років праці в системі комп’ютерної освіти.

В навчальному центрі діє блокова система комп’ютерного навчання

Блок перший Комп’ютерні технології в офісі – для тих, хто робить перші кроки в комп’ютерному навчанні та хотів би засвоїти офисні програми.

Комп’ютер для початківців – Windows 2000, Word 2000, Excel 2000, Paint

Комп’ютер офіс-менеджеру – WinZip, WinRar, Power Point, Photo Editor, Fine Reader, DrWeb, AVP, Outlook Expess, Internet Explorer, робота з оргтехникою (факс, модем, сканер, принтер)– всі необходні знання для роботи в сучасному офісі (секретар, офіс-менеджер).

Блок другий Комп’ютер бухгалтеру – для бухгалтерів, які хотіли б навчитися вести бухгалтерський облік на комп’ютері.

1С: Бухгалтерия 7.7. – Windows 2000, Word 2000, Excel 2000, 1С:Бухгалтерия – 7,7 – вивчення комп’ютерної програми "1С:Бухгалтерия", яка дозволяє бухгалтеру вести документообіг на сучасному рівні.

Конфігуратор 1С – вивчення комп’ютерної програми "1С:Бухгалтерия" для самостійного обслуговування популярного програмного пакету від 1С.

Блок третій ШКОЛА WEB-МАЙСТРІВ для тих, хто хотів би навчитися створювати інформаційні сайти, електронні магазини, бізнес-портали.

Чому НЦ "Контакт" є провідним у підготовці web-майстрів?

Сучасний навчальний процес

Навчальний процес проходить у класах з сучасними комп’ютерами, які об’єднані у локальну мережу і мають вихід до інтернету. У класах є все необхідне обладнання для проведення навчального процесу. Всі заняття – практичні. Усім слухачам школи web-майстрів надається електронний конспект занять з усіма методичними матеріалами, що значно підвищує ефективність навчання.

Викладачі-практики

Викладання ведеться провідними спеціалістами студії web-дизайну "Clear Design", які займаються розробкою інтернет-проектів. Це дає можливість вести навчання на реальніх прикладах та швидко відновлювати учбову програму при появі нових інтернет-технологій. Роботи наших викладачів та кращих випускників Ви зможете побачити на сайті www.itf.kiev.ua

Навчання – стажування – робота

Заняття у школі web-майстрів проходять на базі студії web-дизайну "Clear Design". Найкращі випускники просять стажування у студії з можливістю подальшого працевлаштування. Всі випускники навчального центру "Контакт" можуть стати клієнтами електронного кадрового агентства в інтернеті, яке знаходиться на сервері центра. Слухачам курсів надається безкоштовна послуга – розміщення резюме та виконаних їм робіт (банери, рекламні блоки, web-сторінки). Бізнес-портал www.poshuk.com, який розроблено нашими викладачами та випускниками курсів, отримав першу премію за кращий web-сайт року в конкурсі "SOFT-Regata 2002"!!

Доступніі ціни, невеликі групи

Заняття в НЦ "Контакт" проходять в невеликих групах (6-8 чол.).Спеціальність "web-майстер" потребує початкових знань компьютера. Для цього в НЦ "Контакт" є групи "Користувач ПК", "Офіс-менеджер». Ціни на навчання доступні, надаються методичні посібники, додатковий безкоштовний час.

Курс "web-майстер" включає три рівня:

• 1-й рівень: Комп’ютерна графіка – Adobe Photoshop, Adobe Illustrator, Macromedia Flash. Після закінчення курсу випускники володіють інструментами комп’ютерної графіки и можуть кваліфіковано розробляти дизайн Web-сторінок та серверів компаній.
• 2-й рівень: web-майстер - HTML-редактор, Macromedia Dreamweaver, JavaScript, DHTML, Web-promotion. Після закінчення курсу випускники можуть створювати професійні web-сайти, розміщувати їх в інтернеті, проводити рекламну кампанію сервера в інтернеті с метою підвищення кількості та якості відвідувань потенційних клієнтів.

• 3-й рівень: Програмування для web - Perl (CGI-програмування), PHP, ASP, Бази даних SQL, MySQL, Java. Після закінчення курсу випускники можуть приймати участь у розробках інтернет-проектів будь-якої складності (електронні магазини, бізнес-портали …)

Тренінги для спеціалістів

В НЦ "Контакт" відкрито два нових комп’ютерних класа для проведення занять в невеликих групах 6-8 слухачів.

Запрошуємо всіх бажаючих на курси підвищення кваліфікації за спеціальностями:

Програмування та бази даних:

Microsoft VS .NET Visual Basic .NET, Visual C++ .NET, ADO .NET

Системне адміністрування:

комп’ютерне "залізо" та мережі ,Windows 2000 Pro/SerevrlUNIX (Free BSD).

Дизайн інтер’єру:

3D Studio MAX(3-х вимірна графіка)

Проектування AutoCad – (2-3-х вимірна графіка)

Комп’ютерна верстка (QwarkXpress)

По закінченні курсів надається свідоцтво.

Зробіть свої перші кроки до майбутньої професії!

З повагою,

директор НЦ "Контакт",

кандидат технічних наук,

Крилов Є.В.

тел.: 277-42-05277-40-42 

Години роботи: Пн-Пт: с 10-19

Наша адреса: пров. Ковальський, 13, 1-й поверх, офіс № 2 студ. містечко НТУУ "КПІ"

(ст. М "Политехнічний ін-т" и ст. М "Шулявська")

http://www.poshuk.com/kontakt     Е-mail: marketing@poshuk.com


Полезные статьи