<
УЦ Контакт

Лидер IT образования

Как приятно знать, что ты что-то узнал (Мольер)

 
03056, Киев, пер. Ковальский 13, 1-й этаж, офис №2
 
Программы курсов

Акция! Студентам - Скидка 15%! Слушателям IT Academy бесплатное посещение English Club

Статья>>Курси бухгалтерів

Курси бухгалтерів будуть корисні як новачкам, так і вже практикуючим бухгалтерам. Останнім, вони дають прекрасну можливість дізнатися, як раціоналізувати свою роботу, «витягнути» слабкі зони і заповнити існуючі прогалини в розумінні певних ділянок бухгалтерії.

Професія бухгалтера стала актуальною вже давно і як ніколи затребувана в наші дні. Наші курси будуть корисні як новачку, так і вже практикуючому фахівцю, навіть особі займає таку серйозну посаду, як головний бухгалтер. Курс бухгалтерів для початківців з нуля - це ті базові знання, без яких неможливо осягнути всі таїнства даної професії. Закінчивши їх і отримавши сертифікат, Ви зможете виконувати основні функції бухгалтера на будь-якому підприємстві. Бухгалтерські курси для початківців дають слухачам загальне уявлення про бухгалтерський облік, його предмет і метод, знайомить з рахунками, документацією, інструкціями, порядком обліку та багато-багато іншого. Це перший блок бухгалтерських курсів для початківців, який включає в себе основи професії.

Якщо ж ви кваліфікований бухгалтер зі стажем, то - закінчивши курси бухгалтерів в учбовому центрі «Контакт», ви будете мати чітке уявлення про те, як зробити свою роботу ефективнішою, виявити і нейтралізувати слабкі зони, а також заповнити існуючі прогалини в розумінні певних ділянок бухгалтерії.

Наш центр має великий досвід у викладацькій сфері. Під нашим керівництвом кожний рік велика кількість наших студентів успішно знаходять роботу.

 


Полезные статьи