<
УЦ Контакт

Лидер IT образования

Как приятно знать, что ты что-то узнал (Мольер)

 
03056, Киев, пер. Ковальский 13, 1-й этаж, офис №2
 
Программы курсов

Акция! Студентам - Скидка 15%! Слушателям IT Academy бесплатное посещение English Club

Статья>>Чому саме С#?

      Якщо ви лінивий, але здатні на подвиг – тоді це для вас. Мова C# має надзвичайно багато заготовлених пакетів, кубиків. І якщо їх вивчити і вміти застосувати то можна будувати не тільки палаци, а й космічні кораблі, використовуючи один і той же матеріал. При більш глибокому вивченні ви дізнаєтесь що с# - це одна з мов, які в процесі компіляції перетворюються в проміжну мову – CLR. Це дає змогу працювати вам з вашим другом над один проектом, якщо ви пройшли курси c#, а він С++. Результуючий проект від цього не зміниться.

      Ви зможете самостійно створювати собі матеріальну базу, яку потім використовувати в багатьох нових проектах. Так, наприклад, якщо ви сьогодні моделювати політ метелика, а завтра вам доведеться розробити CAD систему для конструювання літаків – винищувачів, ви зможете знайти багато спільного між цими задачами, та використати вже власні напрацьовані матеріали.

      Під час навчання вам ніколи не скажуть про те що для виконання того чи іншого процесу розробки ви мусите створити якийсь системний сервіс, щось налаштувати надзвичайно магічним чином, чи виконати ще якусь задачу по підготовці до роботи, яка на перший, другий і тридцять третій погляд в простій людській голові не вкладається (чого не скажеш про Java). В С# все вже або налаштоване на достойному для уваги рівні, або вимагає елементарних поправок, які здатна зрозуміти навіть 12 річна дитина. І це все при тому, що ядро мови є надзвичайно потужним і дозволяє говорити: «Наші можливості обмежені тільки фантазією замовника»