<
УЦ Контакт

Лидер IT образования

Как приятно знать, что ты что-то узнал (Мольер)

 
03056, Киев, пер. Ковальский 13, 1-й этаж, офис №2
 
Программы курсов

Акция! Студентам - Скидка 15%! Слушателям IT Academy бесплатное посещение English Club

Статья>>Де використовується С#

      С# є об’єктно-орієнтованою мовою програмування, тому при навчанні вам доведеться освоїти які слова ООП, інкапсуляція, поліморфізм і наслідування. Вона застосовується в галузях, які побудовані на програмному забезпеченні компанії Microsoft і створені для того щоб просто вирішувати складні задачі. Загалом, будь яка система, яку можна представити відношеннями між якимись певними об’єктами, які реально описати за вибраними критеріями піддається для реалізації на C#.

      Наведу приклади програм які написані з використанням цієї мови: офісний пакет «MicrosoftOffice», «WindowsMediaPlayer», система контролю за гідроспорудами «Титан»… тобто,системавідеомоніторингуGeoVision, як ви могли зрозуміти, галузей для використання більш ніж предостатньо.

      На сьогоднішній день більшість найдорожчих українських розробок як для комерційного використання, так і для окремих клієнтів, створено саме людьми які вчасно вивчили с#. В першій половині 2013 року на електронізацію державного апарату України було потрачено 2 000 000 грн, і левова доля в них – це саме розробки з використанням .netорієнтованих мов.