<
УЦ Контакт

Лидер IT образования

Как приятно знать, что ты что-то узнал (Мольер)

 
03056, Киев, пер. Ковальский 13, 1-й этаж, офис №2
 
Программы курсов

Акция! Студентам - Скидка 15%! Слушателям IT Academy бесплатное посещение English Club

Статья>>Як почати вивчати с#

      Для того щоб почати вивчати будь яку мову програмування необхідно попередньо визначитись з напрямком, в якому ви в подальшому будете працювати. При цьому потрібно враховувати не тільки захоплюючі розповіді друзів та колег, які вже пройшли певні курси підготовки, чи самостійно навчилися запрограмувати знамениту програму Hello, world.

      Якщо таке дослідження власних бажань було зроблено, і ви дуже любите Windows в усіх його проявах, а також маєте бажання отримувати пристойну зарплатню майже відразу, а також не думати як налаштувати той чи інший UNIX сервіс, або як створити масив посилань на посилання якихось масивів – тоді ваш вибір сам зійдеться на c#.

      Для початку навчання рекомендується в першу чергу знайти людину, яка зможе підтримати вас в трагічній ситуації вашого нерозуміння нового матеріалу, а такі ситуації в вивченні області програмування досить часті. Не намагайтеся вивчити все самому – це нереально, або не настільки продуктивно, як при навчанні в групі, яка здатна як допомогти, так і створити вам атмосферу доброї конкуренції, в якій програмування завжди перетворюється на розвагу. Запис на будь які курси вам стане корисним тільки тоді, якщо ви впевнені в їх якості і якщо вам там буде з ким навчатися в парі.